2N TELEKOMUNIKACE

2N je největším světovým výrobcem IP interkomů a významným inovátorem v oblasti IP přístupových systémů, IP audia a IP výtahových komunikátorů./p>

ADI Global Distribution

Nabízíme nejširší sortiment bezpečnostních systémů v České a Slovenské republice. Skladem držíme produkty předních světových výrobců a najdete tu vše potřebné pro ochranu majetku a osob.

Ajax Systems

V Ajaxu věříme, že by lidé v dnešním světě neměli mít strach. Náš neustále se vyvíjející bezpečnostní systém dává lidem klid. Když jste pod spolehlivou ochranou Ajaxu, jste v bezpečí před zloději, požáry nebo úniky, které mohou způsobit skutečné škody na majetku a lidech.

ALARMTECH

S více než 30 lety zkušeností v oboru je Alarmtech Sweden přední společností ve vývoji a výrobě vysoce kvalitního zabezpečení. Výrobky společnosti Alarmtech se staly preferovanou volbou mezi generacemi profesionálů.

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY poskytuje vysoce kvalitní řešení pro otevírání dveří a neustále vyvíjí inovativní řešení, která zlepšují každodenní život napříč všemi segmenty trhu. Tato řešení pro otevírání dveří nabízí větší bezpečnost i pohodlí.

AUDIO DIGITAL

Specializujeme se na výrobky a zařízení pro pevné (instalační) ozvučení, rozhlasové ústředny, zařízení pro evakuační, požární a místní rozhlas, audio a zvuk pro AV instalace.

Avigilon

Řešení Avigilon Security Solutions jsou navržena jako snadno použitelné softwarové a hardwarové síťové produkty IP, které zahrnují snímání, analýzu, ukládání, přenos a přehrávání vysoce kvalitních videozáznamů s vizuálně bezdtrátovou kompresí.

Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy.

AxxonSoft

AxxonSoft je přední světový vývojář inteligentního VMS a PSIM. Od roku 2003 společnost vyvíjí progresivní technologie, které posouvají odvětví video dohledu a zabezpečení vpřed.

Biosec

BioSec je společnost vyvíjející inovativní biometrická řešení. BioSec již deset let vyvíjí řešení založená na rozpoznávání krevního řečiště dlaně a poskytuje svým zákazníkům nejvyšší úroveň znalostí a zkušeností.

CDVI Group

CDVI je výrobcem přístupových systémů od roku 1985. CDVI nabízí ucelenou řadu řešení přístupových systémů: autonomní, stejně jako síťová řešení se správou z PC, dále čtečky i karty, klávesnice, bezdrátové produkty, biometrické systémy, zámky a spoustu příslušenství.

CQR Security

CQR Security je významným výrobcem a distributorem produktů Fire and Security již více než 30 let a má výrobní závod a kanceláře se sídlem ve Spojeném království.

Dahua Technology

Dahua Technology je přední světový výrobce kamerových systémů a inteligentních řešení IoT. Společnost nasadila své produkty a řešení ve 180 zemích, a pokrývá klíčová odvětví včetně dopravy, maloobchodu, bankovnictví a financí, energetiky nebo řešení pro bezpečná města.

Detectortesters / No Climb

Jsme hrdí na to, že jsme lídrem trhu v oblasti technologií pro testování požárních hlásičů. Zaměřujeme se na navrhování řešení, díky nimž je testování hlásičů rychlé, jednoduché a efektivní.

Eaton Elektrotechnika

Ve společnosti Eaton jsme se zaměřili na zlepšování životů lidí a životního prostředí pomocí technologií řízení spotřeby energie, které jsou spolehlivější, účinnější a bezpečnější. Protože to je opravdu důležité.

Fairpointe Data

Od roku 2003 se společnost Farpointe Data stala globálním partnerem pro prémiová řešení RFID, včetně technologií 125kHz proximity, 13,56-MHz smart a 433-MHz s dlouhým dosahem, pro profesionály v oblasti elektronické kontroly přístupu po celém světě.

FERMAX

Výrobky společnosti Fermax otevírají dveře do světa možností komunikace, bezpečnosti a pohodlí domova. Naše produkty pro domácí videotelefony jsou základním bezpečnostním prvkem pro domácnost a investicí do celkové kvality budov.

FFE

FFE je inovativní globální společnost zabývající se návrhem a výrobou špičkových technologií pro detekci požáru. Naše hlásiče řad Talentum® a Fireray®, stejně jako hasící systémy pro použití v letectví a vibrační spínače pomáhají chránit budovy a majetky vysoké hodnoty.

GS Yuasa

GS YUASA je jedním z největších výrobců a dodavatelů dobíjecích baterií s výrobními závody po celém světě a rozsáhlou marketingovou a distribuční sítí v Evropě.

Hanwha / Wisenet

Společnost Hanwha Techwin Europe, dříve Samsung Techwin Europe, nabízí robustní a spolehlivé produkty pro videodohled navržené tak, aby vyhovovaly současným i budoucím potřebám bezpečnostních profesionálů.

HID Global

Společnost HID je světovým lídrem světa identifikačních prvků a přináší výrobky a služby, které zvyšují systémovou bezpečnost i uživatelské pohodlí.

Hikvision

Hikvision je přední světový poskytovatel bezpečnostních produktů a řešení. Díky rozsáhlé a vysoce kvalifikované pracovní síle pro výzkum a vývoj vyrábí společnost Hikvision kompletní sadu komplexních produktů a řešení pro širokou škálu vertikálních trhů.

Honeywell

Každý rok udržujeme více než půl miliardy pracovníků ve větším bezpečí a produktivnější díky softwaru podporujícímu ovládání hlasem, čárovým kódům, mobilním počítačům a ochranným zařízením.

HW group

HW group je česká dynamická technologická společnost, zaměřená na vývoj, výrobu a distribuci řešení vzdáleného dohledu a ovládání, která odpovídají nejnovějším požadavkům průmyslového použití.

Labor Strauss Group

Váš celosvětový partner pro budování bezpečnostních systémů. Vysoce kvalitní požární poplachové systémy, automatické hasicí systémy, inovativní poplašné systémy proti vloupání - společnost spravovaná majitelem s jedenácti pobočkami v Rakousku a Německu je dnes lídrem v mnoha oblastech.

LITES Liberec

Jsme jediným českým výrobcem elektrické požární signalizace (EPS) v České republice a navazujeme na historii její výroby od počátku 70. let 20. století.

Metel

Posláním společnosti METEL Ltd je od roku 1996 vývoj a výroba bezpečnostních a automatizačních systémů s velkou přidanou hodnotou. Vlastní tým odborníků vyvíjejících hardware a software neustále pracuje na inovativních řešeních, která obstojí i v systémech kritické infrastruktury.

Milestone Systems

Společnost Milestone Systems je předním poskytovatelem softwaru pro správu videa v rámci otevřené platformy. Jedná se o technologii, která ukazuje světu způsob, jak zajistit bezpečnost, chránit majetek a zvýšit obchodní efektivitu.

Optex

Ve společnosti OPTEX jsme pochopitelně hrdí na naši inovaci, schopnost reagovat na zákazníky a závazek k budoucímu vývoji pomocí snímacích technologií. Vytváření spolehlivých produktů k získání důvěry našich zákazníků v každé situaci je první povinností naší společnosti.

Resideo / Honeywell Home

Jste spokojeni s vaším Honeywell Home produktem? Skvělé, protože to se nezmění. Výjimečné produkty a služby, na které jste se spolehli, jsou zde - stejně tak i odborné znalosti. Protože všichni, kteří vám přinášejí produkty Honeywell Home, našli nový domov ve společnosti Resideo.

RISCO Group

Společnost RISCO Group vyvíjí inteligentní zabezpečení na bázi cloudu, video dohledu a verifikace s propojením do domácnosti a dodává tak inovativní, vysoce kvalitní a spolehlivé bezpečnostní produkty pro každý typ a velikost instalace od rezidenčních až po komerční trhy.

Seagate

Seagate pomáhá světu ukládat více dat a využívat svůj potenciál díky průlomovým službám cloudového úložiště, systémům, pevným diskům, jednotkám SSD a komplexním řešením správy dat.

TP-Link

Společnost TP-LINK, založená v roce 1996, se stala jedním z předním poskytovatelů síťových produktů pro segmenty SOHO a SMB na světě, díky nabídce inovativních a oceňovaných řešení.

Tyco

Se spolehlivými a světově známými značkami v oblasti zabezpečení v jednom portfoliu nabízíme nejkomplexnější řadu prémiových bezpečnostních řešení v oboru - nepřekonatelná kombinace z jednoho zdroje.

W-Box

W Box Technologies je soukromá značka ADI a nabízí rezidenční a komerční produkty a systémy. Produkty W Box lze nalézt v různých kategoriích včetně poplachových, kamerových a přístupových systémů, napájení, sítí, strukturované kabeláže a kabelů.